İnşaat Yönetim Platformu

İnşaat Yönetim Platformu (İYP)

İnşaat yönetim yazılımı nedir?

İnşaat yönetimi yazılımı, inşaat projelerinin planlamasını, programlamasını, kaynaklarını, sözleşmelerini, bütçelerini ve yürütülmesini yönetir. İnşaat firmalarının, teklif öncesinden iş akışlarına, proje yürütme ve teslimine kadar tüm proje yaşam döngüsü boyunca karar verme, kaynak ve karlılığı optimize etmek için proje verilerinin kullanımını iyileştirmelerini sağlar.

İnşa Etme Yönteminizi Basitleştirin

OdakGIS çözümleriyle, proje güvenliği ve kalitesini sağlarken marjları korumak ve riski kontrol altına almak için proje planlamanızı ve yönetiminizi geliştirebilirsiniz. Projeniz için hangilerinin en iyisi olduğunu keşfedin.

 • İnşaat belgelerini ve görevlerini yönetin. Mobil uygulama içerir
 • İnşaat projesi performansını, ilerlemesini ve kaynaklarını yönetin
 • 3 aylık-aylık-haftalık-günlük iş programları yönetimi ve revizeleri yapın
 • Ekibinizin ve taşeronlarınızın yapım işlemlerini günlük olarak takip edin

Daha Fazla Proje Kazanın. Daha İyi İnşaat Yapın. Ödeme Alın.

Tüm inşaat yönetiminizin tek bir yerde olması sayesinde ekibinizi, insanları, malzemeleri ve ekipmanları daha kolay ve uygun maliyetli bir şekilde planlayabilir ve daha iyi yönetebilirsiniz.

OdakGIS’ in dijital çözümleri- sahadan ofise - inşaat projelerinizin görünürlüğünü, öngörülebilirliğini ve üretkenliğini artırır, böylece tasarımdan, proje yürütme ve teslimine kadar kazanan projeler sunabilirsiniz.

Muhasebe Sisteminiz İle Entegre Çalışın

OdakGIS yazılımları kullanmış olduğunuz muhasebe sistemleri ile entegre çalışmaktadır. Bu sayede ödeme, ödenek durumlarınızı anlık kontrol edebilirsiniz.

 

Poz-Depo-Malzeme Yönetimi

Hangi şantiyede hangi malzeme, gereç, makine olduğunu tek bir sorgu ile elde edin malzeme, araç ve gereçlerinizin kaybını azaltın.

Hangi iş kalemi (poz)’ da ne aşamada olduğunuzu ve poz için kullanılan personel, usta, malzeme verilerinizi entegre yönetin.

Projelerinizin Gerçeklerini Tek Noktada Birleştirin;

İnşaat öncesi ekipler, saha yöneticileri, şirket yöneticileri ve onlara liderlik eden yöneticiler, açıkça tanımlanmış bir iş kapsamına ve + miktarları doğru bir şekilde tanımlama ve takip etme becerisine güvenirler.

OdakGIS, inşaat yönetimi yazılımı; tek bir doğruluk kaynağı kullanan model tabanlı iş akışları ile bunu mümkün kılmaktadır. Yapım müteahhidinin inşa edilebilir bir iş modeli tanımlamasını sağlayarak inşaatın yapımında kritik rollerin zamanında-bütçesinde ve beklenen kalite gerçekleşmesine yardımcı olur.

Diğer Özellikler

 • Taşeronlar-Ustaların üretimlerini gecikmelerini görün, risklerinizi azaltın
 • Taşeronlar ve ustaların performanslarını ölçün
 • Kalite denetimlerinizi yazılım üzerinden yürütün
 • Müşterilerinize mesken-işyeri teslimlerinizi yapmadan önce son kontrollerinizi yazılım ile yürütün ve teslimleri online olarak yapın
 • Elektronik imza kullanarak sayısal verilerinizi ve evraklarınızı dijital ortamda saklayın
 • Yıllar sonra hangi yapımda hangi malzeme kullanıldığını, hangi jenaratör, asansör kullandığınızı kayıtlarınızda kolayca bulun
 • Yapı üretimi sırasında oluşan tüm evrakları-projeleri-yazışmaları tek bir veri tabanında saklayın ve kullanın
TOP