Ekibimiz

Abdullah Kırdağ

Yusuf Sezgin

Nukhet Celep

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı

Veri yönetimi, aktif işletim desteği konularında uzman. Veri tabanı işlemleri yanı sıra sözleşme ve arazi yönetimi ilgili tüm iş süreçlerine hakim. Yazılım projelerinin analiz ve tasarım çalışmalarında uzman.

Göktuğ Elçin

İdari Mali İşler

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

Fırat Karabıyık

Yazılım Geliştirme

C#, MVC, JavaScript, Angular, React dillerine hakim. Büyük kamu kurumlarının e-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme tecrübeli.

İbrahim Can Akyürek

Yazılım Test İşlemleri

CBS ve Yazılım test uzmanı. E-dönüşüm projelerinde işletim desteği tecrübeli. Projelerin son kullanıcı yardımları ve sorun çözümleme işlerinde uzman. Sistemlerin eğitimlerinin verilmesi, eğitim materyalleri hazırlanması konularında tecrübeli. Coğrafi bilgi sistemi, veri entegrasyonu, sayısallaştırma, veri üretimi konularında bilgi sahibi.

Rabia Karakaş

CBS ve Destek Uzmanı

Harita Mühendisi. Coğrafi Bilgi Sistemleri, iş süreçleri analizi, yazılım gereksinim tespitleri konularında uzman. Kurumların işletim desteği ilgili taleplerinin yönetimi ve çözümlemesi konularına tecrübeli. Coğrafi veri yapılarına ve standartlarına hakim.

Bengü Özsubaşı

CBS ve Destek Uzmanı

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri alanında uzman. Veri yönetimi, kartografik işlemler, coğrafi bilgi sistemlerine dayalı veri analizleri ve yapay sinir ağları ile gayrimenkul değerleme konularında çalışmaları var. E-dönüşüm yazılım projelerinde çözümleme ve destek uzmanı. Yazılım projelerinde gereksinim tespiti, destek ve tasarım dokümanlarının oluşturulması ile ilgili konularda çalışmaktadır.

Onur Zencirli

Yazılım Geliştirme

C#(.NET) , Angular , TypeScript SQL konularında bilgi sahibi. Mobil ve Web geliştirme alanlarında tecrübe sahibi.

Sitem Barış

Yazılım Geliştirme

Yazılım Mühendisi. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunu. C#, JavaScript, Angular7, MS-SQL, Postgre teknolojilerinde tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde bilgi sahibi

Yener Aydemir

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı, Front-end geliştirme, JavaScript, TypeScript, Angular-SPA, SQL ve C# teknolojilerinde bilgi sahibi.

Sıla Sevil

Yazılım Geliştirme

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri Open Layers CBS kütüphanelerine hakim. C# JavaScript, TypeScript, Angular, SQL ve Asp.Net teknolojilerine hakim.

Muhammed İstemihan

Yazılım Geliştirme

Elektrik Elektronik Mühendisi. C# ASP.NET Core, JavaScript, Angular ve React-Native dillerinde ve MSSQL veri tabanı yönetim sisteminde 2 yıllık tecrübe sahibi

Oğuz Kağan Ünal

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, ASP.Net , JavaScript, Typescript, Angular, MSSQL ve PostgreSQL teknolojilerinde bilgi sahibi.

Volkan Yazar

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi.

Yasin Çankaya

CBS ve Destek Uzmanı

Coğrafi bilgi sistemleri uzmanı. Yazılım projelerinde işletim desteği hizmetleri, yazılımsal analiz işlemleri konusunda uzman.

Ali Alper Uçan

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, JavaScript, TypeScript, Angular, SQL teknolojisinde bilgi sahibi.

Emirhan Karakuş

Yazılım Geliştirme

C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi, yazılım geliştirme uzmanı.

Eda Nur Arslan

Yazılım Geliştirme

Bilgisayar Mühendisi; C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi.

TOP