Destek İçin : destek@odakgis.com.tr Telefon : +90 312 442 43 16

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

OdakGIS, yazılım geliştirme ve coğrafi bilgi sistemleri üzerinde 1990’lı yılların başından beri süregelen teknolojiler ile çalışmış, bilinen ve gerçek hayatta kullanılan birçok gerçek otomasyon sistemine imza atmış, haritacılık ve CBS sektöründe yüzlerce insan kaynağının yetişmesine yardımcı olmuş tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.

Yönetimi ve iş yapma sistematikleri, takım ruhu ve mütevazı duruşuna kadar OdakGIS mühendislik kaygılarını ön planda tutan tam bir mühendislik ve ARGE Şirketi karakterindedir.

Teknik altyapısını ve birikimlerini iştirak ettiği projelerde tüm paydaşların ortak başarısını destekleyecek ve geliştirecek şekilde kullanılmaktadır.

Özellikle kamu fayda oranının yüksek olduğu projelerde edindiği deneyimlerini, detay mühendislik ve dikey teknoloji çalışmaları ile ilerletmektedir.

Genç ve tecrübeli bir firma olan OdakGIS Yazılım Harita San. Tic. Ltd. Şti. OdakGIS markası altında değerli teknik birikimleri olan yüksek kalibreli mühendisleri ile ülke yazılım ve GIS sektöründe belirli boşlukları doldurmaya aday olmuştur,

Hayata geçirdiği niş projeler ile sektördeki yerini her geçen gün derinleştirmektedir.