Destek İçin : destek@odakgis.com.tr Telefon : +90 312 442 43 16

 

Nergiz GÜLBAHAR

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 25 yıldan fazla MIS Yazılım Geliştirme,  Test ve Kalite süreçlerinde deneyimli. İş süreçleri kurguları  detay tasarım,  yazılım gereksinimleri, prototipler geliştirme, geliştirilen yazılımların doğrulanması ve geçerlenmesi konularında yüksek tecrübeli. Çok sayıda e-dönüşüm projesi tasarım mimari.

 

Burak KAHYA

İş geliştirme,  satış kanal yönetimi,  proje yönetimi ve coğrafi bilgi sistemleri kurulumu tecrübeli. Yazılım analiz ve tasarımı konularında uzman

 

Burcu DEMİR

Harita Mühendisi. 10 yıldan fazla tecrübeli,  proje pre-sales aktiviteleri, müşteri ilişkileri ve proje yönetimi konularında uzman. Inspire standartları, coğrafi bilgi sistemleri ve adres yönetimi otomasyonları hakim.

Eda ÖZTÜRK

Hacettepe Üniversitesi Mezunu. Yazılım projeleri ve müşteri ilişkileri yöneticisi. Pre-sales aktivitelerinin teknik yönetimi konularında uzman. İyi derecede fransızca ve ingilizce bilmektedir.

                                 Eren KÖROĞLU

Veritabanı Yöneticisi. Coğrafi ve Sözel Veritabanları İşletim ve Bakım Uzmanı. MS-SQL Server, Postgre SQL konularında uzman. Veri Raporlama, Performans Tunning ve Veri Transformasyonları konularında tecrübeli.

Emine Aleyna GÜNER

Harita Mühendisi. Proje pre-sales aktiviteleri ve yazılım projelerinde iş süreçleri analizi ve tasarımlarında uzman. Büyük kurumsal coğrafi veri tabanları yönetimi konusunda tecrübeli. Dijital Fotogrametri, Uzaktan Algılama teknolojileri konusunda çalıştı. Nokta bulutu işlemleri, sınıflandırma süreçleri, dijital vektör harita, DEM, DSM, DTM, NDE üretiminde tecrübeli.

2020-12-21T09_12_52.901Z

Uğurcan BAĞRIYANIK

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği mezunu angular, C/C++, C#, Entity Framework, GIS, Java, JavaScript, MVC, MSSQL, PostgreSQL, React Native, Open Layers, TypeScript konularında bilgi sahibi. E dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Hümeyra YILDIZ

Bilgisayar Mühendisi. C ,C++, C#, Java deneyimli. MVC, Java Script, Open Layers yazılım geliştirme tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

  Ceyhan OKAN

Yazılım Geliştirme Uzmanı : C#, .NET, .NET Core  MVC, VB.NET, Winform, WPF-XAML, Entity Framework-Dapper Framework yapıları kapsamında çok katmanlı mimari patternlerine  hakim ve deneyim sahibi, web – desktop yazılım / uygulama geliştirme, api/servis geliştirme ve entegrasyonları, Cihaz Yazılım iletişim / entegrasyonu, SQL, T-SQL-PL/SQL, MYSQL, PostgreSql ve NODB gibi bir çok teknolojide deneyim ve uzmanlık sahibi

 

Oğuzhan KAYA

 

Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. C#, Java, Angular7, MS-SQL, dilleriyle ilgili bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Emre KEBAPÇI

 

Hacettepe Üniversitesi Yazılım geliştirme uzmanı.

GIS, JavaScript, MVC, MS-SQL, PostgreSQL, Open Layers, TypeScript konularında bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Efe ERER

 

Çankaya Üniversitesi Yazılım geliştirme uzmanı.

GIS, JavaScript, MVC, MS-SQL, PostgreSQL, Open Layers, TypeScript konularında bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

IMG-20211015-WA0006

Metehan BİÇER

Yazılım geliştirme uzmanı. C#, Javascript, Angular7,

MS-SQL, yazılım dillerinde  bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme tecrübeli. 

harunakay

Harun AKAY

Bilgisayar Mühendisi C#, MVC, Java Script, Angular7 dillerine hakim .E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı. 

İrem KÜREKÇİ

Bilgisayar Mühendisi C#, MVC, Javascript, Angular7 yazılım dillerinde bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Haluk ÖZTÜRK

Bilkent Endüstri Mühendisliği Mezunu. Yazılım Geliştirme Uzmanı. Web tabanlı yazılım geliştirme konularında uzman GIS base development, .net, c#, open layers tecrübeli. 15 yıldan fazla deneyimli.

mervedurmaz3

Merve DURMAZ

Harita Mühendisi. Yazılım projelerinde iş analizi, tasarım işlemleri görevlerini yürütüyor. Coğrafi veri tabanlarında veri entegrasyon uzmanı. İşletim desteği ve son kullanıcı eğitimleri konusunda tecrübeli.

Murat TURAN

İTÜ Harita mühendisliği mezunu. GİS ve arşiv ön analiz, analiz ve üretim yöntemlerinin belirlenmesi, veri oluşturma, proje saha organizasyonlarına  koordine etme, yazılım projelerinin pre-sales aktiviteleri, proje tanıtımları, satış kanalı oluşturma konularında uzman.

                             Murat GÖKDEMİR

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın süredir proje satışı konularında tecrübeli. Satış kanalları ve lokalizasyon oluşturma ve pre-sales aktivitelerinde deneyimli

                             Arda ÇETİNKAYA

GIS Ekip Lideri. 8 yıldan fazla CBS uzmanlığı ve eğitmenliği konusunda deneyimli. Sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrübeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin.

orhanzanbak

Orhan ZANBAK

İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, veri üretimi ve yönetimi alanında uzman. Coğrafi analiz, numarataj, veri entegrasyonu konularında deneyimli.

Figen TÜRKER

Tasarım ekip lideri; Yazılım ön yüz tasarımları konusunda uzman, iş süreçleri, adres yönetimi, arazi yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, karar destek yapıları tasarımlarında uzman.

Seda TOPRAK

Hacettepe Üniversitesi Harita ve Kadastro bölümü mezunu. CBS projelerinde tecrübeli. Sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrübeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin. Açık kaynak kodlu CBS programlarına hakim.

Özge KARAKURT

Analiz Ekip Lideri; Yazılım projeleri analiz işlemleri konusunda uzman, Harita Mühendisi. Coğrafi veri üretimi, sayısallaştırma, tematik harita oluşturma konularında tecrübeli CAD ve CBS uygulamalarına hakim. İş süreçleri ihtiyaç analizi, kullanım senaryoları oluşturma konusunda bilgili.
 
sefa

Sefa TOPSAKAL

Ziraat Mühendisi. Coğrafi Bilgi Sistemleri, veri üretimi, veri kalite kontrol, yazılım test senaryoları konularında deneyimli. İşletim desteği ve son kullanıcı eğitimleri konusunda uzman.

Atakan Taşçı

Atakan TAŞÇI

Hacettepe Üniversitesi mezunu. Hidroloji, jeoloji ilgili projeler başta olmak üzere yazılım analiz tasarım, coğrafi bilgi sistemleri ve proje yönetim asistanlığı alanında tecrübeli. Yüksek seviyede ingilizce bilmektedir.

Gökçe Yalın

Gökçe YALIN

ODTÜ Çevre Mühendisliği mezunu. Avrupa birliği projelerinde proje asistanı. Yazılım analiz ve tasarım konularında tecrübeli. Çevre başlığı ilgili AB uyumu çerçevesinde projelerde tecrübeli. Yüksek seviyede ingilizce bilmektedir.

Nazlı Selen Güleç

Nazlı Selen  GÜLEÇ

Coğrafi bilgi sistemleri uzmanı. Büyük e-dönüşüm projelerinin işletim desteği, eğitimleri ve test işlemlerinde tecrübeli.

PHOTO-2021-10-04-10-02-45

Necati Umut ŞAHİN

Ankara Üniversitesi Mezunu, gayrimenkul projelerinin yönetimi, arazi toplulaştırması tarım arazilerinin yönetimi, alım, satım, kiralama, yarıcılık ile ortakçılık faaliyetleri ve değerlemesi konularında uzman. Atıl tarım arazilerinin üretime kazandırılması ve arazi bankacılığı hususunda çalıştı. CBS Projelerinde Bilgi Sahibi

Safiye TERZİ KÜÇÜK

Afyon Kocatepe Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu. GIS ve CAD programlarına hakim. Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe tecrübeli. Coğrafi verilerin üretilmesi, kontrolü ve analizi aşamalarında uzman.

WhatsApp Image 2021-02-01 at 15.14.48 (1)

Safiye Betül GÜMÜŞTEKİN

Erciyes Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun. GIS ve CAD programlarına hakim. Coğrafi Bilgi Sistemmleri sektöründe tecrübeli. Coğrafi verilerin üretilmesi, kontrolü ve analizi aşamalarında uzman.

Burak ONUR

Ankara Üniversitesi, Ziraat Mühendisliği, Yüksek Lisans mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Cem DAĞDELEN 

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri tecrübeli. Açık kaynak GIS tabanlı bilişim projelerinde  iş analizi, proje yönetimi desteği ve raporlamalar konusunda uzman.

IMG_2869.HEIC

Sena ULUYOL 

Harita Mühendisi. Adres verileri, tematik harita, yersel fotogrametri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kontrolü, veri analizleri konularında deneyimli. Coğrafi Bilgi sistemleri tecrübeli, Açık kaynak GIS yazılımlarına hakim.

Erdi ORHAN

Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendiliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma , veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Göktuğ ELÇİN

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

Fırat KARTAL

Servis büro işlemleri uzmanı, evrak tasnif, tespit tarama, koordinatlandırma ve indexleme işlemlerinde uzman, coğrafi bilgi sistemleri projelerinde veri sayısallaştırma tecrübeli.