Destek İçin : destek@odakgis.com.tr Telefon : +90 312 442 43 16

Nergiz GÜLBAHAR

 

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 25 yıldan fazla MIS Yazılım Geliştirme,  Test ve Kalite süreçlerinde deneyimli. İş süreçleri kurguları  detay tasarım,  yazılım gereksinimleri, prototipler geliştirme, geliştirilen yazılımların doğrulanması ve geçerlenmesi konularında yüksek tecrübeli. Çok sayıda e-dönüşüm projesi tasarım mimari.

Burak KAHYA

 

İş geliştirme,  satış kanal yönetimi,  proje yönetimi vecoğrafi bilgi sistemleri kurulumu tecrübeli. Yazılım analiz ve tasarımı konularında uzman

  Burcu DEMİR


 
 
 

Harita Mühendisi. 10 yıldan fazla tecrübeli,  proje pre-sales aktiviteleri, müşteri ilişkileri ve proje yönetimi konularında uzman. Inspire standartları, coğrafi bilgi sistemleri ve adres yönetimi otomasyonları hakim.

Eda ÖZTÜRK

Hacettepe Üniversitesi Mezunu. Yazılım projeleri ve müşteri ilişkileri yöneticisi. Pre-sales aktivitelerinin teknik yönetimi konularında uzman. İyi derecede fransızca ve ingilizce bilmektedir.

                                 Eren KÖROĞLU

Veritabanı Yöneticisi. Coğrafi ve Sözel Veritabanları İşletim ve Bakım Uzmanı. MS-SQL Server, Postgre SQL konularında uzman. Veri Raporlama, Performans Tunning ve Veri Transformasyonları konularında tecrübeli.

Emine Aleyna GÜNER

Harita Mühendisi. Proje pre-sales aktiviteleri ve yazılım projelerinde iş süreçleri analizi ve tasarımlarında uzman. Büyük kurumsal coğrafi veri tabanları yönetimi konusunda tecrübeli. Dijital Fotogrametri, Uzaktan Algılama teknolojileri konusunda çalıştı. Nokta bulutu işlemleri, sınıflandırma süreçleri, dijital vektör harita, DEM, DSM, DTM, NDE üretiminde tecrübeli.

+

Muzaffer MUSTA

Yazılım Geliştirme ve BT Uzmanı olarak, Başta savunma sanayi olmak üzere yerli ve uluslararası projelerde 10 yılı aşkın süredir yazılım geliştirme tecrübeli. C#, Java, Oracle, Postgres ve MS-SQL konularında bilgi sahibi.

2020-12-21T09_12_52.901Z

Uğurcan BAĞRIYANIK

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği mezunu angular, C/C++, C#, Entity Framework, GIS, Java, JavaScript, MVC, MSSQL, PostgreSQL, React Native, Open Layers, TypeScript konularında bilgi sahibi. E dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Hümeyra YILDIZ

Bilgisayar Mühendisi. C ,C++, C#, Java deneyimli. MVC, Java Script, Open Layers yazılım geliştirme tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Oğuzhan KAYA

Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. C#, Java, Angular7, MS-SQL, dilleriyle ilgili bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

İrem KÜREKÇİ

Bilgisayar Mühendisi C#, MVC, Javascript, Angular7 yazılım dillerinde bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Özge KARAKURT

Analiz Ekip Lideri; Yazılım projeleri analiz işlemleri konusunda uzman, Harita Mühendisi. Coğrafi veri üretimi, sayısallaştırma, tematik harita oluşturma konularında tecrübeli CAD ve CBS uygulamalarına hakim. İş süreçleri ihtiyaç analizi, kullanım senaryoları oluşturma konusunda bilgili.
AyşeSahan

Ayşe Sena ŞAHAN

Erciyes  Üniversitesi  Harita  Mühendisliği  mezunu. GIS ve CAD programlarına hakim. Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe tecrübeli. Coğrafi verilerin üretilmesi,  kontrolü ve analizi aşamalarında uzman.

mervedurmaz3

Merve DURMAZ

Harita Mühendisi. Yazılım projelerinde iş analizi, tasarım işlemleri görevlerini yürütüyor. Coğrafi veri tabanlarında veri entegrasyon uzmanı. İşletim desteği ve son kullanıcı eğitimleri konusunda tecrübeli.

Murat TURAN

İTÜ Harita mühendisliği mezunu. GİS ve arşiv ön analiz, analiz ve üretim yöntemlerinin belirlenmesi, veri oluşturma, proje saha organizasyonlarına  koordine etme, yazılım projelerinin pre-sales aktiviteleri, proje tanıtımları, satış kanalı oluşturma konularında uzman.

                                    Murat GÖKDEMİR

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın süredir proje satışı konularında tecrübeli. Satış kanalları ve lokalizasyon oluşturma ve pre-sales aktivitelerinde deneyimli.

                                    Arda ÇETİNKAYA

GIS Ekip Lideri. 8 yıldan fazla CBS uzmanlığı ve eğitmenliği konusunda deneyimli. Sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrübeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin.

orhanzanbak

Orhan ZANBAK

İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, veri üretimi ve yönetimi alanında uzman. Coğrafi analiz, numarataj, veri entegrasyonu konularında deneyimli.

dilekkahraman

Dilek KAHRAMAN YILMAZ

Gazi Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama mezunu. İmar planlama, Proje yönetimi, CBS konularında 7 yıldan fazla tecrübeli, Coğrafi Bilgi Sistemleri, veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri, sayısallaştırma, imar planlama konularında uzman.

Figen TÜRKER

Tasarım ekip lideri; Yazılım ön yüz tasarımları konusunda uzman, iş süreçleri, adres yönetimi, arazi yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, karar destek yapıları tasarımlarında uzman. 

Seda TOPRAK

Hacettepe Üniversitesi Harita ve Kadastro bölümü mezunu. CBS projelerinde tecrübeli. Sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrübeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin. Açık kaynak kodlu CBS programlarına hakim.

Metehan BİÇER

Bilişim Web Tasarım Mezunu. C#, Javascript, Angular7, MS-SQL, yazılım dillerinde bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

sefa

Sefa TOPSAKAL

Ziraat Mühendisi. Coğrafi Bilgi Sistemleri, veri üretimi, veri kalite kontrol, yazılım test senaryoları konularında deneyimli. İşletim desteği ve son kullanıcı eğitimleri konusunda uzman.

WhatsApp Image 2021-02-01 at 15.14.48 (1)

Safiye Betül GÜMÜŞTEKİN

Erciyes Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun. GIS ve CAD programlarına hakim. Coğrafi Bilgi Sistemmleri sektöründe tecrübeli. Coğrafi verilerin üretilmesi, kontrolü ve analizi aşamalarında uzman.

Safiye TERZİ KÜÇÜK

Afyon Kocatepe Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu. GIS ve CAD programlarına hakim. Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe tecrübeli. Coğrafi verilerin üretilmesi, kontrolü ve analizi aşamalarında uzman.

Burak ONUR

Ankara Üniversitesi, Ziraat Mühendisliği, Yüksek Lisans mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Cem DAĞDELEN

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri tecrübeli. Açık kaynak GIS tabanlı bilişim projelerinde  iş analizi, proje yönetimi desteği ve raporlamalar konusunda uzman.

harunakay

Harun AKAY

Bilgisayar Mühendisi C#, MVC, Java Script, Angular7 dillerine hakim .E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı. 

Erdi ORHAN

Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendiliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma , veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Göktuğ ELÇİN

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

Fırat KARTAL

Servis büro işlemleri uzmanı, evrak tasnif, tespit tarama, koordinatlandırma ve indexleme işlemlerinde uzman, coğrafi bilgi sistemleri projelerinde veri sayısallaştırma tecrübeli.