Ekibimiz

Abdullah Kırdağ

Yusuf Sezgin

Nergiz Gülbahar

Analiz ve Tasarım

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 25 yıldan fazla MIS Yazılım Geliştirme, Test ve Kalite süreçlerinde deneyimli. İş süreçleri kurguları detay tasarım, yazılım gereksinimleri, prototipler geliştirme, geliştirilen yazılımların doğrulanması ve geçerlenmesi konularında yüksek tecrübeli. Çok sayıda e-dönüşüm projesi tasarım mimari.

Nukhet Celep

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı

Veri yönetimi, aktif işletim desteği konularında uzman. Veri tabanı işlemleri yanısıra sözleşme ve arazi yönetimi ilgili tüm iş süreçlerine hakim. Yazılım projelerinin analiz ve tasarım çalışmalarında uzman.

Göktuğ Elçin

İdari Mali İşler

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

Fırat Karabıyık

Yazılım Geliştirme

C#, MVC, JavaScript, Angular, React dillerine hakim. Büyük kamu kurumlarının e-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme tecrübeli.

Sibel Karabıyık

Satış Kanalı Yönetimi

Yazılım projeleri tanıtımı, hizmet bütünleştirme ve ön satış faaliyetleri ile tanıtım ve görünürlülük konularında deneyimli 20 yılı aşkın yazılım sektörü tecrübeli. Noktasal satışlar hakkında uzman.

Emre Dündar

Yazılım Geliştirme

Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Angular, JavaScript, MS-SQL, MySQL, PostgreSQL, TypeScript, Django, JQuery, C# ile ilgili 3 yıldan fazla tecrübeli. Coğrafi bilgi sistemleri ilgili yazılım geliştirme araçlarına hakim.

İbrahim Can Akyürek

Yazılım Test İşlemleri

CBS ve Yazılım test uzmanı. E-dönüşüm projelerinde işletim desteği tecrübeli. Projelerin son kullanıcı yardımları ve sorun çözümleme işlerinde uzman. Sistemlerin eğitimlerinin verilmesi, eğitim materyalleri hazırlanması konularında tecrübeli. Coğrafi bilgi sistemi, veri entegrasyonu, sayısallaştırma, veri üretimi konularında bilgi sahibi.

Bengü Özsubaşı

CBS ve Destek Uzmanı

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri alanında uzman. Veri yönetimi, kartografik işlemler, coğrafi bilgi sistemlerine dayalı veri analizleri ve yapay sinir ağları ile gayrimenkul değerleme konularında çalışmaları var. E-dönüşüm yazılım projelerinde çözümleme ve destek uzmanı. Yazılım projelerinde gereksinim tespiti, destek ve tasarım dokümanlarının oluşturulması ile ilgili konularda çalışmaktadır.

Mustafa Tunçer

Yazılım Geliştirme

Bilgisayar Mühendisi. Çukurova Üniversitesi mezunu. C#, JavaScript, Angular7, OpenLayers, MS-SQL, Oracle teknolojilerinde tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Sıla Doğukartal

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme uzmanı; c#, .net , frontend geliştirme SPA-Angular, Tyscript tecrübeli. CBS web servisleri yönetimine ve open layers cbs kütüphanelerine hakim.

Onur Zencirli

Yazılım Geliştirme

C#(.NET) , Angular , TypeScript SQL konularında bilgi sahibi. Mobil ve Web geliştirme alanlarında tecrübe sahibi.

Rabia Karakaş

CBS ve Destek Uzmanı

Harita Mühendisi. Coğrafi Bilgi Sistemleri, iş süreçleri analizi, yazılım gereksinim tespitleri konularında uzman. Kurumların işletim desteği ilgili taleplerinin yönetimi ve çözümlemesi konularına tecrübeli. Coğrafi veri yapılarına ve standartlarına hakim.

Sitem Barış

Yazılım Geliştirme

Yazılım Mühendisi. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunu. C#, JavaScript, Angular7, MS-SQL, Postgre teknolojilerinde tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde bilgi sahibi

Yener Aydemir

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı, Front-end geliştirme, JavaScript, TypeScript, Angular-SPA, SQL ve C# teknolojilerinde bilgi sahibi.

Emirhan Karakuş

Yazılım Geliştirme

C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi, yazılım geliştirme uzmanı.

Sıla Sevil

Yazılım Geliştirme

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri Open Layers CBS kütüphanelerine hakim. C# JavaScript, TypeScript, Angular, SQL ve Asp.Net teknolojilerine hakim.

Ahmet Şengül

Yazılım Geliştirme

Yazılım Mühendisi. C#, JavaScript, Angular7, Django, MySQL, MS-SQL, teknolojilerinde tecrübeli. Web tabanlı projelerde yazılım geliştirme araçlarına hakim.

Aybüke Öztürk

Yazılım Geliştirme

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olarak, temel teknik bilgiye sahip. C#, SQL ve Angular, TypeScript, JavaScript gibi teknolojilerde tecrübe sahibi.

Leyla İrem Parlak

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; Angular, C#, Front-end geliştirme ve SQL teknolojilerinde tecrübe sahibi.

Eda Nur Arslan

Yazılım Geliştirme

Bilgisayar Mühendisi; C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi.

Ali Alper Uçan

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, JavaScript, TypeScript, Angular, SQL teknolojisinde bilgi sahibi.

Volkan Yazar

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi.

Oğuz Kağan Ünal

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, ASP.Net , JavaScript, Typescript, Angular, MSSQL ve PostgreSQL teknolojilerinde bilgi sahibi.

TOP