Destek İçin : destek@odakgis.com.tr Telefon : +90 312 442 43 16

Nergiz GÜLBAHAR

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 25 yıldan fazla MIS Yazılım Geliştirme,  Test ve Kalite süreçlerinde deneyimli. İş süreçleri kurguları  detay tasarım,  yazılım gereksinimleri, prototipler geliştirme, geliştirilen yazılımların doğrulanması ve geçerlenmesi konularında yüksek tecrübeli. Çok sayıda e-dönüşüm projesi tasarım mimari.

Burak KAHYA

İş geliştirme,  satış kanal yönetimi,  proje yönetimi ve coğrafi bilgi sistemleri kurulumu tecrübeli. Yazılım analiz ve tasarımı konularında uzman

Burcu DEMİR

Harita Mühendisi. 10 yıldan fazla tecrübeli,  proje pre-sales aktiviteleri, müşteri ilişkileri ve proje yönetimi konularında uzman. Inspire standartları, coğrafi bilgi sistemleri ve adres yönetimi otomasyonları hakim.

Eda ÖZTÜRK

Hacettepe Üniversitesi Mezunu. Yazılım projeleri ve müşteri ilişkileri yöneticisi. Pre-sales aktivitelerinin teknik yönetimi konularında uzman. İyi derecede fransızca ve ingilizce bilmektedir.

                                 Eren KÖROĞLU

Veritabanı Yöneticisi. Coğrafi ve Sözel Veritabanları İşletim ve Bakım Uzmanı. MS-SQL Server, Postgre SQL konularında uzman. Veri Raporlama, Performans Tunning ve Veri Transformasyonları konularında tecrübeli.

Emine Aleyna GÜNER

Harita Mühendisi. Proje pre-sales aktiviteleri ve yazılım projelerinde iş süreçleri analizi ve tasarımlarında uzman. Büyük kurumsal coğrafi veri tabanları yönetimi konusunda tecrübeli. Dijital Fotogrametri, Uzaktan Algılama teknolojileri konusunda çalıştı. Nokta bulutu işlemleri, sınıflandırma süreçleri, dijital vektör harita, DEM, DSM, DTM, NDE üretiminde tecrübeli.

Hümeyra YILDIZ

Bilgisayar Mühendisi. C ,C++, C#, Java deneyimli. MVC, JavaScript, Open Layers yazılım geliştirme tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

Emre KEBAPÇI

Hacettepe Üniversitesi Yazılım geliştirme uzmanı.

GIS, JavaScript, MVC, MS-SQL, PostgreSQL, Open Layers, TypeScript konularında bilgi sahibi. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

IMG-20211015-WA0006

Metehan BİÇER

Yazılım geliştirme uzmanı. C#, JavaScript, Angular7,

OpenLayers, MS-SQL, Oracle teknolojilerinde tecrübeli. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı.

harunakay

Harun AKAY

Bilgisayar Mühendisi, C#, MVC, JavaScript, Angular7 dillerine hakim. E-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme uzmanı. 

FıratKarabiyik

Fırat KARABIYIK

Bilgisayar Mühendisi, C#, MVC, JavaScript, Angular, React dillerine hakim. Büyük kamu kurumlarının e-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme tecrübeli.

                             Murat GÖKDEMİR

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın süredir proje satışı konularında tecrübeli. Satış kanalları ve lokalizasyon oluşturma ve pre-sales aktivitelerinde deneyimli.

                             Arda ÇETİNKAYA

GIS Ekip Lideri. 8 yıldan fazla CBS uzmanlığı ve eğitmenliği konusunda deneyimli. Sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrübeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin.

Figen TÜRKER

Tasarım ekip lideri; Yazılım ön yüz tasarımları konusunda uzman, iş süreçleri, adres yönetimi, arazi yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, karar destek yapıları tasarımlarında uzman.

Cem DAĞDELEN 

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri tecrübeli. Açık kaynak GIS tabanlı bilişim projelerinde  iş analizi, proje yönetimi desteği ve raporlamalar konusunda uzman.

HasanAlgül

Hasan ALGÜL

E-dönüşüm projelerinde işletim desteği uzmanı. 

E-devlet sistemleri işletiminde sorun çözümleme ve son kullanıcı yardım işlemlerinde uzman. Sistemlerin eğitici eğitimlerinin verilmesi, eğitim materyallerinin hazırlanması konularında tecrübeli. Projelerin test işlemlerinin yapılması, test raporlarının ve senaryolarının hazırlanması konusunda uzman.

AyseAydin

Ayşe AYDIN

Harita Mühendisi. GIS uzmanı. Büyük kamu otomasyonlarının coğrafi veri operasyonlarının yürütülmesi, veri kalite kontrol, uygulama test ve işletim desteği uzmanı. Adres, kamulaştırma, arazi izinlendirme, arazi yönetimi, kadastro, ulaşım ilgili veri yapılarına hakim.

Burak ONUR

Ankara Üniversitesi, Ziraat Mühendisliği, Yüksek Lisans mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Erdi ORHAN

Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendiliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma , veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konularında deneyimli. GIS ve CAD programlarında tecrübelidir.

Göktuğ ELÇİN

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

ibrahim-can-akyürek

İbrahim Can AKYÜREK

Harita ve Kadastro Bölümü mezunu. E-dönüşüm projelerinde işletim desteği uzmanı. Projelerin son kullanıcı yardımları ve sorun çözümleme işlerinde uzman. Sistemlerin eğitimlerinin verilmesi, eğitim materyalleri hazırlanması konularında tecrübeli. Coğrafi bilgi sistemi, veri entegrasyonu, sayısallaştırma, veri üretimi konularında bilgi sahibi.