Ekibimiz

Abdullah Kırdağ

Yusuf Sezgin

Nukhet Celep

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı

Veri yönetimi, aktif işletim desteği konularında uzman. Veri tabanı işlemleri yanı sıra sözleşme ve arazi yönetimi ilgili tüm iş süreçlerine hakim. Yazılım projelerinin analiz ve tasarım çalışmalarında uzman.

Göktuğ Elçin

İdari Mali İşler

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunu. İdari İşler, Finans yönetimi, Muhasebe ve İnsan Kaynakları departmanında deneyimli. Risk, değerlendirme, yatırım planlanması konularında uzman.

Fırat Karabıyık

Yazılım Geliştirme

C#, MVC, JavaScript, Angular, React dillerine hakim. Büyük kamu kurumlarının e-dönüşüm projelerinde yazılım geliştirme tecrübeli.

İbrahim Can Akyürek

Yazılım Test İşlemleri

CBS ve Yazılım test uzmanı. E-dönüşüm projelerinde işletim desteği tecrübeli. Projelerin son kullanıcı yardımları ve sorun çözümleme işlerinde uzman. Sistemlerin eğitimlerinin verilmesi, eğitim materyalleri hazırlanması konularında tecrübeli. Coğrafi bilgi sistemi, veri entegrasyonu, sayısallaştırma, veri üretimi konularında bilgi sahibi.

Bengü Özsubaşı

CBS ve Destek Uzmanı

Harita Mühendisi. Coğrafi bilgi sistemleri alanında uzman. Veri yönetimi, kartografik işlemler, coğrafi bilgi sistemlerine dayalı veri analizleri ve yapay sinir ağları ile gayrimenkul değerleme konularında çalışmaları var. E-dönüşüm yazılım projelerinde çözümleme ve destek uzmanı. Yazılım projelerinde gereksinim tespiti, destek ve tasarım dokümanlarının oluşturulması ile ilgili konularda çalışmaktadır.

Onur Zencirli

Yazılım Geliştirme

C#(.NET) , Angular , TypeScript SQL konularında bilgi sahibi. Mobil ve Web geliştirme alanlarında tecrübe sahibi.

Asya Sığınır

Sistem ve Destek Uzmanı

Yener Aydemir

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı, Front-end geliştirme, JavaScript, TypeScript, Angular-SPA, SQL ve C# teknolojilerinde bilgi sahibi.

Mehtap Arayi

Ahmet Şengül

Yazılım Geliştirme

Yazılım Mühendisi. C#, JavaScript, Angular7, Django, MySQL, MS-SQL, teknolojilerinde tecrübeli. Web tabanlı projelerde yazılım geliştirme araçlarına hakim.

Oğuz Kağan Ünal

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, ASP.Net , JavaScript, Typescript, Angular, MSSQL ve PostgreSQL teknolojilerinde bilgi sahibi.

Volkan Yazar

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Uzmanı; C#, Angular, Typescript, Javascript, PostgreSQL konularında bilgi sahibi.

Muhammed İstemihan

Yazılım Geliştirme

Elektrik Elektronik Mühendisi. C# ASP.NET Core, JavaScript, Angular ve React-Native dillerinde ve MSSQL veri tabanı yönetim sisteminde 2 yıllık tecrübe sahibi

Berke Can

Ramazan Yalçın

Göktüğ Yılmaz

TOP