Stockholm | Right Sidebar
19212
page,page-id-19212,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.3,vc_responsive

 

Şirket Profili

 

OdakGIS, Coğrafi bilgi sistemleri üzerine ihtisaslaşmış bir yazılım ve sistem kurulum firmasıdır. Sizinle beraber, size en uygun çözümleri, herhangi bir marka ya da sisteme bağımlı kalmadan en ekonomik şekilde size sunma hedefini yerine getirmek için, biriktirdiği deneyimleri projelerinize aktararak katma değerler yaratmaktadır.

OdakGIS, müşterilerine işletmelerinde kendilerine fayda sağlayacak yazılımları ve sistemleri geliştirip, işletmelerin bilişim seviyelerini artırmayı hedefleyen bir bağımsız yazılım geliştiricidir.

OdakGIS, günümüz şirket ve kamu yönetimleri için gerekli olan, dünyaca kabul görmüş uygulamaları kolay erişilebilir bir şekilde kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Türk özel ve kamu işletmelerinin dünya ile daha rahat rekabet etmelerini sağlama amacındadır. Bahsedilen amaçlara ulaşmak için problemleri rahatça anlaşılan bir hale getiren uygun fiyatlı yazılımlar geliştirmektedir.

OdakGIS olarak, müşterilerimizin gerçek potansiyellerini sonuna kadar kullanabilmeleri için kendilerine verebileceğimiz hizmetleri en uygun şekilde ulaştırma amacındayız. Ürünlerimizi devamlı yenileyip, geliştirdiğimiz gibi; kendimizi de sürekli geliştirerek en yeni teknolojileri ve fikirleri, müşterilerimize sunup, onlara en iyi şekilde hizmet vermeyi hedef olarak görmekteyiz.