Stockholm | Clean Multi-Purpose WordPress Theme
19843
home,page,page-id-19843,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.3,vc_responsive

Dünya Kadın Çiftçiler Günü kapsamında Tarım Reformu Genel Müdürlüğü TAD Portal, TEH Portal ve NİBİS Portal ile Girişimci Kadın Çiftçiler Törenine katılım sağladı.Ekim 2017

Dünya Kadın Çiftçiler Günü kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen Girişimci Kadın Çiftçiler Töreni Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin de katılımları ile gerçekleştirildi. Ankara Bilkent Konferans Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Emine Erdoğan, kadın çiftçilere ödüllerini takdim etti. Ödül töreni kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların ürün ve çalışmalarını sunduğu fuar alanında kurum ve kuruluşların stantlarını tek tek ziyaret etti.

Fuar alanında, Tarım Arazileri Değerlendirme Daire Başkanlığı için Firmamız tarafından Tarım Arazileri Değerlendirme Bilgi Sistemi altında geliştirilmekte olan TAD Portal, TEH Portal ve NİBİS Portal’larının da “Dünya Kadın Çiftçileri Günü Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni”nde sunumu gerçekleştirilmiştir. Geliştirilmekte olan portallar “Ülkemizin Toprak Hafızası”, “Ülkemizin Toprak Envanteri” ve “Temiz Su, Temiz Toprak” sloganlarıyla yerini aldı.

Törene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Genel Müdürü Abdullah Burak Keser, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Arazileri Değerlendirme Daire Başkanı Abdulkadir Karakuş, Odakgis firmamız elemanları Nergiz Gülbahar, Hilal İncegül ve Seran Akkaya katıldı.

Emine Erdoğan’a, Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba eşliğinde Tarımda e Dönüşümün öncü projesi olan TAD Portal, TEH Portal ve NİBİS Portal ile sağlanan faydalar ve kazanımlar anlatıldı.

p-art-design-blvd--amsterdam-jazz-festival