Stockholm | Clean Multi-Purpose WordPress Theme
19843
home,page,page-id-19843,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.3,vc_responsive

EMR AKADEMİ ile İş Birliği Sözleşmesi İmzalanmıştır.

Ağustos 2016

EMR Akademi, konusunda “uzman” kadrosu ile “güncel”, “uygulanabilir” ve “hedefe yönelik” bilgiyi, en ideal yöntemlerle sunarak; “kurumsal ve kişisel yeteneğin gelişmesini, destekliyen bir oluşumdur.

 

Sürekli Gelişim perspektifi ile kurumsal firmalar, kamu kurumları, işletmeler ve profesyonellerin ürettikleri hizmetin sürekli, etkin ve verimli bir şekilde gelişmesini hedefliyor. Bu hedefe yönelik, değişen bilimsel ve teknolojik ilerlemeler ve toplumsal ihtiyaçlar çerçevesinde, uygulamalı eğitim programları ile bilgi ve becerilerin yeniden değerlendirilip, gelişmesinin fırsatlarını yaratıyor.

 

EMR Akademi, uzman akademik kadro ve öncü profesyonellerin bilgi ve deneyimleri ile hazırladığı eğitim programları, danışmanlık hizmetleri, ortak akıl toplantıları ve uzmanlık alanlarına yönelik teknik bilgisayar eğitimleri, seminer, kongre ve konferanslar aracılığıyla sürekli mesleki gelişimi garanti altına alıyor.

 

EMR Akademi ile yapılan sözleşme ile İstanbul bölgesinde satış pazarlama, iş geliştirme konularında birlikte hareket etme kararı alınmıştır