Stockholm | Clean Multi-Purpose WordPress Theme
19843
home,page,page-id-19843,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.3,vc_responsive

Tarım Dışına Çıkarılmaz Ve Zarar Ziyan E-Devlet Servislerimiz Açılmıştır.

Mayıs 2014

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Arazi Değerlendirme çalışmaları ile ilgili bilgiler, Tarım Dışına Çıkarma Amaçlı Parsel Sorguları ve Zarar Ziyan ve Gelir Kaybı Sorgulamaları servis olarak E-Devlet üzerinden vatandaşın kullanımına açılmıştır.

 

Bu servisler ile sorgulanan herhangi bir parselin tarım parselinin tarım dışına çıkarılabilmeye uygun olup olmadığı görülebilmekle birlikte araziye ilişkin toprak bilgileri de tüm vatandaşlara açık olarak servis edilmektedir.

 

Arazi Toplulaştırma Alanlarında tarım alanları zarara veya gelir kaybına uğramış parsellere ilişkin başvuran, ürün cinsi, ürün miktarı ve zarar ziyan gelir kaybı ödeme miktarı bilgileri de başvuru ve parsel malikine e-devlet üzerinden ulaşılabilmektedir. Bununla birlikte sorgulanan ada/parseller aynı ekranda harita üzerinde kullanıcıya gösterilmektedir.

p-art-design-blvd--amsterdam-jazz-festival