Stockholm | Three Column Grid
18626
page,page-id-18626,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.3,vc_responsive

Ali TAŞDELEN

İTÜ Harita Mühendisliği mezunu. 25 yılı aşkın GIS ilgili yazılım otomasyonları kurulumlarında tecrübeli. ISO-OGC ve Inspire Standartlarına hakim. Veri, iş analizi, paydaş ve tedarik yönetimi tecrübeli. Takbis, Tarım Bilgi Sistemi ve benzer e-Devlet projelerinde proje yöneticisi.

Kuntay GÜLENÇ

Yıldız T.Ü. Harita Mühendisliği mezunu. 20 yıldan fazla GIS Yazılım Geliştirme tecrübeli. E-Devlet Server-Side GIS Projeleri Yüksek Seviyede Sistem Mimarı. Ticarı ve Açık kaynak GIS Yazılım envanterlerine hakim. Geoserver, Geotools, PostGIS, GeowebCache Core Developer.

Nergiz GÜLBAHAR

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 20 yıldan fazla MIS Yazılım Geliştirme, Test ve Kalite süreçlerinde deneyimli. Projelerin planlanması, yönetilmesi ve takibi, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, yazılım gereksinimlerinin oluşturulması, prototiplerin geliştirilmesi, geliştirilen yazılımların doğrulanması ve geçerlenmesi faaliyetlerinin ISO 9001 standardı, CMMI, PMP ve IIBA Metodolojilerine uygun şekilde yerine getirilmesi konularına hakim Proje ve Kalite Yöneticisi, İş Analisti.

Arzu GÜLENÇ

20 yılı aşkın sürede Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde çeşitli seviyelerde idari yönetiminde bulundu. Mülkiyet yönetimi ilgili otomasyon kurulumlarında; mevzuat araştırması, iş akışlarının ihtiyaçların belirlenmesi, iş analizlerinin oluşturulması, iş kuralları yönetimi ve yazılım test işlemleri konularında tecrübeli.

Candan TAŞDELEN

ODTÜ Şehir Bölge Planlama mezunu. Numarataj, Navigasyon, şehir haritaları, imar planları, ulaştırma planlama konularında tecrübeli. Proje Yönetimi, CBS Kurulumu, coğrafi veri yönetimi ve kartoğrafik gösterimler konusunda uzman.

Eren KÖROĞLU

Veritabanı Yöneticisi. Coğrafi ve Sözel Veritabanları İşletim ve Bakım Uzmanı. MS-SQL Server, Postgre SQL konularında uzman. Veri Raporlama, Performans Tunning ve Veri Transformasyonları konularında tecrübeli.

Fatma SELEK

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. C#, MVC, JavaScript, Angular, NodeJS, Knockout, Sql Server, PostgreSQL, Open Layers konularında deneyimli yazılım geliştirme uzmanı.

Barış ÖZLÜK

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu. Java, JSF, JSP, Java Servlet, Spring Framework, Angular, Node.js, C, HTML5, Primefaces, Oracle, PostgreSQL, MySQL dillerini kullanarak yazılım geliştirmiş ve tecrübeli.

Hakan YORULMAZ

Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunu. OpenSource uygulama, Linux ve Windows işletim sistemleri, donanım, network ve felaket kurtarma alanlarında uzman. C#, MVC, Javascipt, Hibrit Mobil Uygulama geliştirme alanlarında bilgi sahibi.

Yasin AVŞAR

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi. C, C#, Java, MVC, MSSql, JavaScript konularında bilgi sahibi.

Tuğçe GÖNÜLAL

Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Android, Java ve Web Teknolojileri ile uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi. C#, MVC yazılım geliştirme uzmanı.

Zeki ÇELİK

Afyon Kocatepe Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu, e-Devlet projelerinde tecrübeli; Üretilen verinin kalite kontrolleri ve veritabanına işleme, coğrafi verilerin web haritaları üzerinden yayınlanması. Coğrafi veri işleme için gerekli Açık Kaynak Kodlu (Geoserver, Geotools, PostGIS, Udig ,Qgis, GDAL Kütüphaneleri...) yazılımlar ve coğrafi veritabanı (Postgresql, MSSQL, SQLite...) işlemleri için gerekli SQL sorgulama diline hakim.

Murat TURAN

İTÜ Harita mühendisliği mezunu.GİS ve arşiv ön analiz,analiz ve üretim yöntemlerinin belirlenmesi,veri oluşturma,proje saha organizasyonlarına yön verme ve koordine etme,Yazılım ürünlerinin tanıtımı,ürün geliştirme,eğitim,teknik destek ve satışı,adres veri tabanları ile Numarataj işlemleri konularında uzman.

Burcu DEMİR

Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği mezunu. Coğrafi harita/veri üretimi ve analiz, sayısallaştırma ve veri tabanı oluşturma konularında uzman. Coğrafi Bilgi Sistemleri, Kent Bilgi Sistemleri, numarataj, coğrafi analiz, sayısal haritaların üretilmesi, sismik tehlike ve risk tahmin, risk azaltım, afet ve risk yönetim sistemi, veri yönetimi vb. projelerde 7 yıldan fazla deneyimli.

Hilal ÇAKIR İNCEGÜL

İstanbul Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği mezunu. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. Web tabanlı CBS yazılım projelerinin proje desteği, sistem çözümleme, analiz, kullanıcı ve test senaryolarının oluşturulması, ekran tasarımları, yazılım geliştirmeleri ve iyileştirilmesi. Projelerin planlanması, yönetilmesi ve takibi, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, yazılım gereksinimlerinin oluşturulması konularında deneyimli.

Eda Merve ÖZTÜRK

Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu. Satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri süreç yönetimi ve taşınmaz yönetimi ile ilgili yazılım ürünleri tanıtım ve gereksinim yönetimlerinde tecrübeli.

Nilay HATİPOĞLU

Satış pazarlama sektöründe 15 yılı aşkın süredir satış, yöneticilik, müşteri ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda tecrübeli.

Seran AKKAYA

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü mezunu. Sayısallaştırma, Veri Üretimi, Veri Kalite Kontrol, Coğrafi Bilgi Sistemleri konularında deneyimli. Web tabanlı CBS yazılım projelerinin proje desteği, analiz, kullanıcı ve ekran tasarımları, yazılım geliştirmeleri konularında deneyimli. Projelerin planlanması, yönetilmesi ve takibi, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, yazılım gereksinimlerinin oluşturulması konularında tecrübeli.

Figen TÜRKER

Ankara Üniversitesi Peyzaj Ve Süs Bitkileri Bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi Ve Endüstriyel İlişkiler bölümünde eğitimine devam ediyor.Coğrafi Bilgi Sistemleri, Sayısallaştırma, Veri Üretimi, Veri Kalite Kontrol, Veri Analizi, uygulama test ve kullanıcı desteği konularında deneyimli.

Firuzhan KIYIKÇI

Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık mezunu. Satış ve satış yöneticiliği alanlarında 15 yılı aşkın tecrübeli.

Sena ERDEMİR

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği mezunu. Yazılım projeleri ihtiyaç analizi, iş süreçleri, gereksinim tespiti konularında tecrübeli. Proje yönetim araçlarına hakim. Kullanım senaryoları, iş akışları, ekran tasarımı ve ekran akış diagramları, test işlemleri ve izlenebilirlik matrisleri konularında tecrübeli.

Berin ÖZBAKIR

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü mezunu. Ziraat Yüksek Mühendisi. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, veri analizleri konusunda deneyimli. GIS ve CAD tabanlı yazılımların kullanılmasına hakim. Ekip liderliği ve ekip yönetimi alanında tecrübeli.

Sibel KÜLÜK

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu. Veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği konularında 10 yılı aşkın tecrübeli.

Bilge Nur DOĞAN

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü, Gazi Üniversitesi Siyasal ve Ekonomik Politikalar Yüksek Lisans mezunu. Yznan Mali Müşavirlik. Finans yönetimi, satın alma, 4735 süreçleri ve İnsan Kaynakları uzmanı.

Murat GÖKDEMİR

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın süredir Yöneticilik ve Satış Müdürlüğü tecrübesine sahip, kurumsal ilişkiler süreç yönetimi konusunda deneyimli.

Fatih POLAT

Cbs konusunda 15 Yıldan fazla tecrübeli. E-devlet projelerinde ekip liderliği konusunda görev almış, Kamu işlerinde tecrübeli, Veri analizi, Veri yönetimi konularında uzman, Ekip liderliği konusunda uzman, E-devlet projelerinde Teknik Eğitmen olarak görev almış.Alanında uzman, İşletim desteği konusunda tecrübeli.

Levent ARIK

Cbs konusunda 15 Yıldan fazla tecrübeli. E-devlet projelerinde ekip liderliği konusunda görev almış, Kamu işlerinde tecrübeli, Veri analizi, Veri yönetimi konularında uzman, Ekip liderliği konusunda uzman, E-devlet projelerinde Teknik Eğitmen olarak görev almış. İşletim desteği konusunda tecrübeli.

Arda ÇETİNKAYA

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu. 5 yıldan fazla CBS uzmanlığı ve eğitmenliği konusunda deneyimli. Coğrafi Bilgi Sistemleri, sayısallaştırma, veri üretimi, veri kalite kontrol, uygulama test ve kullanıcı desteği uzmanı. XML, GML kodlama konusunda tecrbeli. Veri dönüşüm işlemlerinde yetkin. CBS yazılım projelerinin proje desteği, sistem çözümleme, analiz, kullanıcı ve test senaryolarının oluşturulması, yazılım geliştirmeleri ve iyileştirilmesi. Projelerin planlanması, yönetilmesi ve takibi, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, yazılım gereksinimlerinin oluşturulması konularında deneyimli. Tarım Reformu Genel Müdürlüğü CBS projelerinde ekip liderliği konusunda tecrübeli. Veritabanı sorgu ve işlemleri hakkında deneyimli.

Kemal Arda KURT

Atatürk Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu,İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisans yapıyor.Muhasebe,Finans,Satın Alma ve İnsan Kaynakları konularında tecrübeli.

Zehra ÇİL

Döküman Yönetim Sistemi (DYS), Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS), Evrak Tarama ve Dijital Arşiv, CBS Tabanlı Parsel Tanımlama, Veri Girişi ve Sayısallaştırma, Yönetici Asistanlığı konularında deneyimli.

Göktuğ ELÇİN

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. İşletme Yönetimi, Halkla İlişkiler, Satın Alma, İnsan Kaynakları, Muhasebe, Finans konularında tecrübeli.

Uğur KARADAYI

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Yazılım ürünlerinin tanıtımı, ürün geliştirme, eğitim ve teknik destek, uygulama test ve kullanıcı desteği konularında uzman.